Technikos nuoma

Technikos nuoma Kaune ir Kauno rajone sniego valymui, kasimui, stumdymui, išvežimui, druskos barstymui bei kitiems darbams. Galingi BOBCAT krautuvai, mini ekskavatoriai ir jų priedai, talpūs savivarčiai pasitarnaus ne tik šaltuoju sezonu, bet ir statybose, kasimo, krovimo, žemės lyginimo, griovimo, kelių įrengimo darbuose.

BOBCAT ekskavatorių nuoma sniego kasimui

BOBCAT ekskavatoriaus nuoma – geriausias sprendimas tiek šaltojo, tiek ir šiltojo sezono darbams atlikti. Sniego kasimas, žvyro kasimas ir krovimas, žemės lyginimas, griovimas, net kelių įrengimo darbai vyks be jokių trikdžių, sklandžiai ir greitai. Asortimente turime manevringus vikšrinius mini ekskavatorius E50 bei itin galingus ratinius Atlas 140W.

Bobcat E50

BOBCAT mini ekskavatorius E50

Svoris: 4 900 kg
Aukštis: 2.53 m
Ekskavatoriaus ilgis: 5.55 m
Ekskavatoriaus plotis: 1.96 m
Kasimo gylis: 3.52 m
Ekskavatoriaus priedai: kasimo kaušas, planiravimo kaušas, kūjis.

atlas 140w

Ratinis ekskavatorius ATLAS 140W

Svoris: 16000 kg
Aukštis: 3.08 m
Ekskavatoriaus ilgis: 7.72 m
Ekskavatoriaus plotis: 2.54 m
Kasimo gylis: 5.5 m
Stumdymo peilis: 2.54
Ekskavatoriaus priedai: vartomas planiravimo kaušas, kasimo kaušas

BOBCAT krautuvų nuoma sniego pakrovimui ir valymui

BOBCAT krautuvų nuoma druskos išbarstymui, sniego kasimui, valymui, išstumdymui ir pakrovimui – bene geriausias pasirinkimas. Mini krautuvai su ratais ar itin didelio pravažumo vikšriniai krautuvai taps puikiais pagalbininku, atliekant ir gerbūvio darbus kieme, grunto, juodžemio lyginimui, kelių, gatvių tiesimui bei įvairiems kasimo darbams atlikti. Asorimente turime mini krautuvą BOBCAT S650 bei vikšrinį krautuvą BOBCAT T650.

s650 large

Mini krautuvas BOBCAT S650

Mini krautuvo svoris: 4 000 kg
Mechanizmo ilgis: 3.47 m
BOBCAT mini krautuvo plotis: 2.06 m
Kėlimo aukštis: 2.45 m
Kaušo talpa: 0.91 m3
Krautuvo priedai: sniego peilis, kaušas, smulkintuvas, paletinės šakės, hidraulinis kaltas.

Bobcat T650

Vikšrinis krautuvas BOBCAT T650

Krautuvas svoris: 4 400 kg
Mechanizmo ilgis: 3.47 m
BOBCAT krautuvo plotis: 2.06 m
Kėlimo aukštis: 2.45 m
Krautuvo priedai: Trimble 3D greideris su automatiniu aukščio reguliavimu, kaušas, paletinės šakės.

Savivarčio nuoma Scania P380 sniego išvežimui

Nukasę sniegą jį pakrausime ir išvešime su galingu ir talpiu savivarčiu Scania P380 į specialiai tam skirtas sandėliavimo vietas. Be to, savivarčio nuoma jums pasitarnaus ir šiltojo sezono darbuose – su juo galėsime atvežti jums reikalingą birų krovinį, pavyzdžiui, juodžemį ar žvyrą, išvežti nereikalingas statybinės šiukšles.

Savivartis Scania P380

Svoris: 13050 kg
Savivarčio ilgis: 8 m
Savivarčio plotis: 2.56 m
Priekaba: 5.05 m
Galia: 380 AG

Scania p380

Kodėl reikalingas krautuvo ar ekskavatoriaus operatorius?

Visą techniką nuomojame su didelę patirtį turinčiais, kvalifikuotais operatoriais ir vairuotojais. Krautuvo bei ekskavatoriaus operatoriai dirba šį darbą ne vienerius metus, turi atestatus, žino visas mašinų valdymo subtilybes ir taisykles, todėl reikiamą darbą atliks greičiau ir efektyviau.

Domina technikos nuomos kaina ir sąlygos?

Technikos nuoma apsimoka daug geriau nei pirkimas, nes nereikės ne tik investuoti gana didelių pinigų sumų, bet ir rūpintis tolimesne įrenginio eksploatacija ir priežiūra. Jei dirbant darbus įranga suges, ją galėsite grąžinti atgal, o nuomą vykdanti įmonė visuomet ras sprendimą, kaip spręsti susiklosčiusią situaciją ir įrangą susiremontuos pati. Technikos nuomos kaina priklausomai nuo reikalingo atlikti darbo gali skirtis, tad kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją ir pasiūlys konkurencingas kainas ir patogias nuomos sąlygas.

Scroll to Top
Call Now Button