Druskos barstymas

Atšalus oras ir iškritus pirmosioms snaigėms keliai, šaligatviai, gatvės ir aikštelės tampa pavojingos ne tik transporto priemonėms, bet ir pėstiesiems. Vienas geriausių sprendimų ledo ir sniego tirpinimui – mechanizuotas druskos barstymas Kaune ir Kauno rajone. Pasirūpinsime jūsų saugumu ir išbarstysime druską jums patogiu metu ir reikalingoje vietoje.

Kelių barstymas žiemą ir ne tik

Priklausomai nuo lauko temperatūros, barstome skirtingų rūšių druską. Kelių barstymas žiemą (ypač jeigu ji labai šalta) reikalauja stipresnio druskos mišinio, jos išbarstoma daugiau. Štai rudenį ar pavasarį, dieną kylant pliusinei temperatūrai pasirenkama silpnesnė druska, kurios užtenka ir mažesnio kiekio. Mūsų barstoma druska tinkama tiek asfaltui, tiek ir trinkelėms, tad galėsite būti tikri, jog trinkelės nepabals, nepakis jų spalva ir struktūra. Teikiame ir druskos sandėliavimo paslaugas bei galime išbarstyti jūsų turimą druską.

Druskos barstymas atliekamas

• Įmonių ir gamyklų teritorijose
• Privačių ir valstybinių įstaigų teritorijose
• Automobilių stovėjimo aikštelėse
• Namų bendrijų kiemuose, aikštelėse
• Pėsčiųjų, dviračių takuose, ant šaligatvių
• Nuosavų namų valdose ir jų prieigose
• Papildomai atliekamas kelių valymas Kaune

druskos barstymas

BOBCAT nuoma druskos barstymui

BOBCAT nuoma druskos išbarstymui – bene geriausias pasirinkimas. Galingas mini krautuvas BOBCAT S650 greitai, saugiai ir efektyviai išbarstys druskos mišinį visur, kur tik prireiks. Platus mini krautuvo priedų asortimentas atvers didesnes galimybes, todėl su šiuo krautuvu galėsime ne tik išbarstyti druską, bet šiltuoju sezonu krauti žvyrą, skaldą, akmenis, smulkinti, kultivuoti ir pan.

Kaip užsisakyti druskos barstymą?

Gavę užklausą darbus pradėsime kaip įmanoma greičiau – atvyksime ir išbarstysime druskos mišinį reikalingoje vietoje. Jeigu prireiks prieš tai nuvalysime sniegą, jį pakrausime ir išvešime į paskirtas sandėliavimo vietas. Tiek su fiziniais, tiek ir su juridiniais asmenimis galime sudaryti sutartis ir druską barstyti visą sezoną tiek kartų, kiek reikės.

Ar druskos barstymas žiemą labai kenkia?

Manoma, jog druskos barstymas žiemą ir kitais sezonais ypač kenkia kelio dangai, gruntiniams vandenims, dirvožemiui. Tiesos šiuose žodžiuose, žinoma, yra, tačiau druska yra greičiausias ir efektyviausias būdas paruošti važiuojamą ir pėsčiųjų dalį tolimesniam saugiam transporto ir žmonių judėjimui.

Domina druskos barstymo kaina ir sąlygos?

Druskos barstymo kaina priklausomai nuo valomo ploto ir teritorijos gali skirtis. Jeigu užsakote ne tik druskos barstymą, sniego valymą, sniego išvežimą, bet ir teritorijos priežiūrą šiltuoju sezonu, taikome specialias nuolaidas. Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie druskos barstymą Kaune ir pasiūlys patogias sąlygas.

Scroll to Top
Call Now Button