Sniego valymas 

Sniego valymas Kaune ir Kauno rajone rankiniu arba mechaniniu būdu visą parą ir jums patogioje vietoje. Sniegą ne tik nuvalysime, išstumdysime, bet ir pakrausime bei išvešime iš jūsų teritorijos, ištirpdysime ledą, nudaužysime varveklius, nuvalysime stogą. Sniegą valome tiek fizinių asmenų, namų bendrijų, tiek ir įmonių teritorijose – praktiškai visur, kur reikia.

Sniego išvežimas, sniego valymas nuo stogų ir daugiau 

Atliekami darbai
Sniego valymas (mechanizuotas ir rankinis)
Sniego išvežimas su savivarčiais
Sniego valymas nuo stogų
Ledo ir sniego tirpinimas
Varveklių nudaužymas
Druskos barstymas

sniego valymas

Teritorijos
Įmonių ir gamyklų teritorijos
Privačių ir valstybinių įstaigų teritorijos
Automobilių stovėjimo aikštelės, rampos
Namų bendrijų kiemai, keliai, aikštelės
Pėsčiųjų, dviračių takai, šaligatviai
Nuosavų namų valdos ir jų prieigos

Galinga sniego valymo technikos nuoma

Kokybiškam darbui atlikti reikalinga ir galinga sniego valymo technikos nuoma. Sniegą kasame su su BOBCAT ekskavatoriumi, sniegui, ledui gramdyti ir vežti naudojame savivartį su sniego peiliu, ratinį krautuvą. Geriausiai sniegui kasti ir vežti pasitarnauja ratinis ekskavatorius, liaudyje vadinamas račiokas: geresnis pravažumas klampiu sniegu ir slidžiu ledu, galingi ekskavatoriaus priedai leis greitai ir efektyviai nukasti sniegą tiek nuo didelių, tiek nuo mažesnių plotų, jį pakrauti ir išvežti. Jeigu prireiks sniegą nukasti sunkiai pasiekiamose vietose ar mažesniuose apsnigtuose plotuose, mūsų specialistai sniegą nukas rankiniu būdu.

Kodėl reikalingas BOBCAT operatorius?

Visą BOBCAT įrangą sniegui kasti ir stumdyti nuomojame kartu su patyrusiu operatoriumi. BOBCAT operatorius – savo srities specialistas, kuri žino visas krautuvų valdymo subtilybes ir taisykles, todėl reikiamą darbą atliks greičiau ir efektyviau, pasiūlys pažangius ir efektyvius sniego valymo sprendimus. Užtikriname sklandų, organizuotą darbą, todėl galėsite būti tikri, jog apsnigti plotai bus kruopščiai nuvalyti.

Kaip užsakyti sniego valymą?

Sniego valymą ir išvežimą galite užsisakyti vos tik pamatę, jog jūsų namų, biuro, stovėjimo aikštelės ar kelio plotą dengia nepravažiuojamas sniego sluoksnis. Gavę užklausą darbus pradėsime kaip įmanoma greičiau – atvyksime, nustumdysime sniegą, jeigu reikės, pakrausime ir išvešime į paskirtas sandėliavimo vietas. Tiek su fiziniais, tiek ir su juridiniais asmenimis galime sudaryti sutartis ir sniegą kasti visą sezoną tiek kartų, kiek reikės.

Kokia yra sniego valymo kaina?

Sniego valymo kaina priklausomai nuo valomo ploto, teritorijos, sutarties sąlygų, jeigu tokia yra, gali skirtis. Jeigu užsakote ne tik sniego valymą, bet ir teritorijos priežiūrą šiltuoju sezonu, pavyzdžiui vejos pjovimą, mechanizuotą teritorijos šlavimą, taikome specialias nuolaidas. Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie sniego valymą Kaune ir pasiūlys patogias sąlygas.

Scroll to Top
Call Now Button