Sniego išvežimas Kaune

Sniego išvežimas Kaune ir Kauno rajone jums patogiu metu. Sniegą ne tik nuvalysime, išstumdysime, bet ir pakrausime bei išvešime iš jūsų teritorijos. Jeigu reikės, išbarstysime druską, nudaužysime varveklius, ištirpdysime ledą.

Savivarčio nuoma sniego išvežimui

Kokybiško savivarčio nuoma padeda greičiau ir efektyviau atlikti numatytus darbus. Nukasę sniegą jį pakrauname ir išvežame su galingu savivarčiu Scania P380 į specialiai tam skirtas sandėliavimo vietas, tad jums patiems nereiks rūpintis dėl didelių sniego kalnų. Mūsų turimas savivartis itin talpus, todėl išvešime didesnius sniego kiekius per trumpesnį laiką. Be to, savivartis jums gali pasitarnauti darbuose ir šiltuoju sezonu – su juo galime atvežti jums reikalingą birų krovinį, pavyzdžiui juodžemį, ar išvežti nebereikalingas statybinės šiukšles. Galime pasiūlyti ir daugiau technikos nuomai. 

Savivartis Scania P380

Grynasis svoris: 13050 kg
Savivarčio ilgis: 8 m
Savivarčio plotis: 2.56 m
Priekaba: 5.05 m
Galia: 380 AG

Scania p380

Kodėl reikalingas savivarčio vairuotojas?

Visą įrangą sniego kasimui, stumdymui, pakrovimui ir išvežimui nuomojame kartu su profesionaliu operatoriumi. Savivarčio vairuotojas – savo srities specialistas, kuris žino visas mašinos valdymo subtilybes ir taisykles, todėl reikiamą darbą atliks greičiau ir efektyviau. Užtikriname sklandų, organizuotą darbą, todėl galėsite būti tikri, jog dideli sniego plotai bus kruopščiai nukasti ir išvežti.

Sniego išvežimo kaina ir sąlygos

Tiek sniego valymo, tiek į sniego išvežimo kaina priklausomai nuo valomo ploto, teritorijos, sutarties sąlygų, jeigu tokia yra, gali skirtis. Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie sniego išvežimą Kaune ir pasiūlys patogias sąlygas.

Scroll to Top
Call Now Button